• /
  • /

Rüzgar Enerjisi Kulübü

Rüzgar Enerjisi Kulübü
Firma Adı: Rüzgar Enerjisi Kulübü

Adres: 34349 Yıldız,
İstanbul


İstanbul - Türkiye


Telefon: +90 536 439 32 80

Fax:
Email: ruzgargunleri@gmail.com

Website: www.facebook.com/ruzgarenerjisikulubu

TÜREB`e Üyelik Üye değildir

Gösterim Sayısı: 5616


Branş:
Dernekler
Araştırma, Geliştirme&Analiz

Firma Tanıtımı:
Rüzgar Enerjisi Kulübü, 2010 yılı mart ayı itibariyle Yıldız Teknik Üniversitesi çatısı altında faaliyet göstermeye başlamış, Türkiye'nin, rüzgar enerjisini hedef alan ilk kulübüdür.
Son yıllarda yenilenebilir enerjiye, özellikle de rüzgar enerjisine yapılan yatırımların sürekli artış göstermesi ve rüzgar enerjisi teknolojisinin bu artışa paralel olarak gelişmesi gerekliliği rüzgar enerjisi konusunda daha fazla profesyonel çalışmanın yapılması ihtiyacını doğurmuştur. Rüzgar Enerjisi Kulübü olarak bizler, bu ihtiyacın karşılanması için büyük bir istek ve heyecanla kulübün kurulması için çalışmalara başladık ve bugün aynı istek ve heyecanla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Misyon
Amacımız; rüzgar enerjisi hakkında başta üniversitemizde olmak üzere toplumsal bir bilinç oluşturmak, bu konuda dünyada yaşanan gelişmelerin ve gelişen teknolojilerin takibini yapmak ve projeler üretmektir. Bu amaç doğrultusunda yürütmekte olduğumuz çalışmalar ile rüzgar enerjisi sistemlerinin kullanımının yaygınlaşmasına katkıda bulunmakta, rüzgar enerjisi teknolojilerinin gelişmesi için çalışmakta ve yürütülmekte olan çalışmaları desteklemekteyiz.

Bu şekilde uzun vadede, çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen bir "kültür"ün gelişimine katkı sağlamayı ve ülkemizin rüzgar enerjisinde söz sahibi ülkeler ile bu alanda rekabet edebilir duruma gelmesini hedeflemekteyiz.Kayıt Bulunamamıştır.


Kayıt Bulunamamıştır.


Kayıt Bulunamamıştır.


Kayıt Bulunamamıştır.Copyrights © 2017 & reshaber.com